21/06/2026

Domowa magia

Każdy powinien mieć swój dom. Bo dom zapewnia bezpieczeństwo. To osobiste sanktuarium.

W domu się wypoczywa i ładuje energię osobistą. Co zrobić by to się udało?

Otóż, po przyjściu do domu każdy powinien wytrzeć buty, wziąć prysznic i przebrać się w strój domowy.

Do pracy chodzimy w innym ubiorze niż w domu. Przebranie się to rytuał i jest też symboliczne. Przekraczając próg domu przenosimy się do miejsca prywatnego, w którym czujemy się bezpiecznie i możemy się zrelaksować.

(O progu domu napiszę kiedyś więcej.) Przed progiem zwykle kładziemy wycieraczki. To symbol przejścia. Jeśli masz wycieraczkę jak na obrazku wygenerowanym przez ChatGPT to ją natychmiast wyrzuć. Napis „witamy” obojętnie czy przodem do domu czy do korytarza, zaprasza każdego. Pomyśl, czy naprawdę chcesz by każdy zakłócał ci mir domowy? Twój dom to twoje miejsce osobiste, a nie publiczne. Chroń się przed złem.

Jeśli wracamy do domu późno, to naszym ubiorem domowym będzie piżama lub koszula nocna. Wtedy możemy szybko iść do łóżka i zasnąć. 😎

Ubrania domowe to nie tylko symbol odpoczynku, ale też są one symbolem bogactwa. Dawno temu biedni ludzie mogli sobie pozwolić na jedno czy dwa ubrania. Tylko bogaci ludzie mogli mieć zapasowe ubrania.

Ubrania domowe powinny być luźne, wygodne, ładne i czyste. Dla większej wygody zdejmujesz bieliznę, by poczuć się naprawdę komfortowo.

Brudne szaty to złe serce i zanieczyszczony umysł. Nie mogą to być wyciągnięte czy poplamione jedzeniem podkoszulki, czy dziurawe spodnie dresowe. Zakładanie takich ubrań może wiele powiedzieć o tym, co człowiek naprawdę myśli o sobie i o twoim domu. Myślisz, że przecież nikt cię nie zobaczy, a ty nie będziesz patrzeć w lustro.

Każdy powinien sobie pozwolić na coś ładnego „po domu”. To przyciąga dobrobyt. Każdy ma w swojej szafie ubrania, w których nie może już wyjść „na ulicę” bo są niemodne, niewygodne czy uszkodzone. To nie są ubrania domowe. Lepiej wyprać je i oddać komuś potrzebującemu. Przysporzy ci to dobrobyt, a nie ubóstwo. Ludzie, którzy chodzą całe dnie w piżamach często są chorzy. Jak w szpitalu. Odbiera to energię i zdrowie.

Jeśli w domu chodzisz w „łachmanach”, a publicznie w drogich i eleganckich ciuchach to jest dysonans. Świat widzi cię nie tylko w ładnych ubraniach na wyjście, ale tez w tych starych po domu. Jeśli nie układa ci się w życiu osobistym, ciągle czekasz na awans w pracy, ludzie wokół cie nie szanują to zadbaj o ładne ubrania domowe. Co ci szkodzi spróbować. To nie zabobon.

Oszczędzanie na osobistych ubraniach domowych jest brakiem szacunku do siebie, pomniejszasz się. Zasługujesz na dobre życie, poprawę zdrowia, dobrą pozycję w społeczności i bogactwo. Twoja energia zmieni się na lepsze.

Ubrania domowe nie muszą być z drogich materiałów i przesadnie eleganckie.

Każdy domownik ma swoje własne ubrania domowe. Nie chodzimy w koszuli męża, ani w spodniach matki … Gościom, którzy będą u nas spać też nie dajemy własnych ubrań. Lepiej mieć zestaw zapasowy. Oddając własne ubrania oddajemy własne szczęście i łaskę boską, a także rezygnujemy z opieki domowych duszków. To nie zabobon, tylko rzeczywistość. Jak się poczuje twój mąż widząc twoją najlepszą koleżankę w twoim ubraniu w waszym domu? Pomyli się czy nie ? 😎

Nie chodzimy też w szpilkach. Dajmy odpocząć stopom.

Zwykle zakładamy kapcie.

W kapciach chodzimy po domu. Chyba, że jesteś biedny, to nie zmieniasz kapci na buty. Przyciągniesz biedę, świat widzi, że cię nie stać. Nie masz oporów by domowe sprawy wywlekać publicznie. Bądź czujny na takie osoby, dla nich prywatne czy publiczne to jedno.

Jest wiele zabobonów związanych z butami i kapciami.

Gdy się przeprowadzamy do nowego mieszkania to zabieramy ze sobą stare kapcie. Potem kupujemy nowe, a starym dziękujemy i wyrzucamy.

W domu każdy ma swoje kapcie, nie chodzimy w cudzych. Odbieramy w ten sposób zło, zazdrość, porażkę i choroby innych. Wszystko co negatywne spływa do stóp.

Goście nie powinni zdejmować obuwia, w naszej kulturze. Pani domu powinna się przygotować na dodatkowe sprzątanie. Możemy mieć kapcie dla gości i to ich problem co ze sobą zabiorą. W różnych kulturach są inne zabobony. Są kultury, które zmuszają do zdejmowania obuwia po przekroczeniu progu i założenia kapci. Nie wiadomo kto chodził w nich wcześniej.

W Japonii są specjalne miejsca, w których należy zostawić buty i chodzić w skarpetkach. I to nie tylko w mieszkaniach, ale też w hotelach, restauracjach, ale też w świątyniach. W domach i miejscach publicznych często zmienia się kapcie domowe na specjalne kapcie toaletowe, których nie wolno używać w innych pomieszczeniach. Dobrze znać miejscowe zwyczaje.

Zawsze zakładamy najpierw prawy but, potem lewy, prawą skarpetkę, potem lewą ... Tak już jest. Programujemy się pozytywnie.


To kolejne zabobony. Uwierz lub nie. Twoja sprawa. 😎

Ku dobru 😀




31/05/2026

Sypialnia

Dom to osobista przestrzeń każdego człowieka. A to znaczy, że nie powinno się go pokazywać. Nie dla oczu obcych. W obecnych czasach ta zasada jest łamana. Wszystko jest na pokaz. Kto by się tym przejmował. Do czasu. Gdy coś się nie układa to mądry człowiek szuka przyczyny „pecha”.
Poprzednie pokolenia miały swoje „zabobony”, które obecnie są wyśmiewane. Bogaci chętnie korzystają z aranżacji przestrzeni wg feng shui. FS było i jest stosowane na Dalekim Wschodzie nie tylko do architektury, ale też miejsc pracy, ogrodów. Zasady FS nie powinny być stosowane bez zastanowienia, bo ludzie żyją w różnych kulturach, które nigdy nie powinny być oceniane i wyśmiewane.
Pisałam już o łazience, a teraz napiszę swoje przemyślenia o sypialni, bo sieci jest dużo szkodliwych porad.
Sypialnia jest najważniejszym miejscem w domu, bo spędzamy tam 1/3 życia, jeśli śpimy 8 godzin dziennie 😎 

Podczas snu następuje regeneracja ciała fizycznego. W tym czasie ciało astralne i ego przebywa poza fizycznością by zbierać dane, inspiracje i wiedzę. Dlatego trzeba zadbać, aby sypialnia była wygodna i sprzyjała wypoczynkowi. Sypialnia to twierdza życia rodzinnego i intymnego. Panująca tam harmonia sprzyja zachowaniu miłości w domu, ale nie zwalnia z innych działań.

Nie znalazłam dobrych fotek 😏 

 
za duża, za zimna

W sypialni powinniśmy czuć się komfortowo i spokojnie. Dlatego położenie sypialni powinno znajdować się jak najdalej od drzwi wejściowych. Do sypialni nie powinny docierać dźwięki i zapachy z salonu, łazienki czy pokoju dziecięcego. Niewskazane są wspólne ściany z kuchnią i łazienką. Łatwo to zaplanować gdy mieszkamy w domu. W mieszkaniach w domach wielorodzinnych jest z tym trudniej. Moja sypialnia jest najdalej do wejścia, ale mam wspólną ścianę z innym mieszkaniem. Pokój mam wyciszony, a przy wspólnej ścianie stoi szafa, łóżko ma 1 m wolnej przestrzeni. Jeśli moja aura ma ok. 6 m (w nocy się trochę kurczy) to wchodzi w przestrzeń z kimś obcym. Nigdy, przenigdy nie śpij z głową przy obcej ścianie. Chroń głowę bez względu gdzie masz sypialnię.
Kierunki ułożenia ciała podczas snu są różne. Nie każdy powinien spać z głową na północ – to nie jest prawdziwe FS. Sprzyjające kierunki zmieniają się co roku, zgodnie z wędrującą gwiazdą. Każdy człowiek ma swój własny sprzyjający kierunek. Może się zdarzyć, że żona lepiej się wysypia w nogach męża, albo śpi po skosie 😎 (bo kobiety działają zgodnie z intuicją).
Stosuj zasadę: jakie jest twoje łóżko takie jest twoje życie. Masz się wysypiać, a nie słuchać porad uniwersalnych. Znajdź swój korzystny kierunek.

oprzesz się mocniej o zagłówek i spadną obrazki 

Łóżko nie powinno stać na środku pokoju.
Zagłówek jest koniecznością. Bez niego spanie jest przerywane i niepokojące. Musisz czuć się bezpiecznie.
Zagłówek łóżka to miejsce Żółwia, symbolizującego stabilność, bezpieczeństwo i długowieczność.
Zagłówek zawsze powinien przylegać do ściany, na której nie ma żadnych przedmiotów, luster, obrazów, kwiatków. Wtedy czujesz się bezpiecznie, bo nic cię nie zaskoczy. Przestrzeń ta powinna być utrzymana w czystości dla zachowania spokoju.

w miejscu Żółwia regał?
to nie jest bezpieczne 

 
Nie stawiamy łóżka pod oknem. Bo nie ma tam zagłówka. Kiedyś musiałam gościnnie spać w tak usytuowanym łóżku i rano byłam niewyspana, ogarnął mnie niepokój. Czułam jak ptaki spacerujące po parapecie wchodzą mi na głowę. Znowu ta aura 😎 To była sypialnia dla gości. Może dla zniechęcenia 😎 
Widziałam takie łóżko w mieszkaniu jakiejś celebrytki. Było to mieszkanie w starej kamienicy. I jeszcze ten kaloryfer za głową. Może uszkodził jej mózg.
Wezgłowie łóżka powinno być wyższe niż oparcie na nogi. U stóp łóżka znajduje się legendarny ptak Feniks. Jest to symbol wglądu, zdolności jasnowidzenia, gromadzenia informacji o otaczającej nas przestrzeni i zachodzących w niej poprzez emocje wydarzeniach. Ten ptak lata daleko i potrzebuje przestrzeni. Przestrzeń ta musi być pusta.
Po lewej stronie łóżka znajduje się Smok. Dobrze umieścić tam wysokie masywne szafki. U mnie są tam wbudowane solidne półki na książki, bo kiedyś czytałam przed snem.
Po prawej stronie znajduje się miejsce Tygrysa, czyli niskie meble – szafki nocne, szafki na pościel. U mnie stoi tam komoda 😎 

po co tv? 

Belki stropowe nad łóżkiem są niekorzystne. W mieszkaniach ich nie ma, a jeśli są w domach to powinno się je przykryć, by były niewidoczne. Wtedy pościel wybierz z liniowym wzorem.
Jeśli są ułożone poprzecznie to nie unikniesz problemów zdrowotnych. Jeśli łóżko ustawionej jest wzdłuż belek stropowych to takie ich położenie grozi rozwodem dla małżeństwa.
Żadne środki zaradcze nie działają w dłuższym czasie.
Najlepsza opcja na ustawienie łóżka to na linii okno – drzwi. Leżąc w łóżku patrzysz w lewo i w prawo.
Drzwi sypialni nie powinny znajdować się naprzeciwko łóżka. Uważano to za zły omen, bo była to pozycja zmarłego. Jeśli człowiek leży w łóżku nogami do drzwi, jego dusza jest w stanie zobaczyć wyjście i opuścić ciało podczas snu. W tym przypadku dusza nie powróci, co doprowadzi do śmierci „bezdusznej” osoby. Gdy zmarłego wynosi się najpierw nogami to jego dusza widzi jedynie wyjście i nie może później powrócić, bo staje się duchem. Wierzono, ze siły wyższe potrafią nie zrozumieć sytuacji i pomylić śpiącego ze zmarłym, czyli odebrać mu życie.
Jest tak u moich rodziców. Spali „nogami do przodu” 40 lat i zmarłego ojca wyniesiono w worku nogami do drzwi (umarł w domu). Mama żyje nadal. Nasze siły wyższe są mądre 😎
Gdy byłam dzieckiem to latem spałyśmy z siostrą głowami w kierunku drzwi, a zimą odwrotnie. Bo ja lubiłam (i lubię nadal) przemeblowania. 😎

widno jak w dzień, za dużo światła

Gorzej jest, moim zdaniem, gdy osoba leżąca w łóżku w ogóle nie widzi drzwi, bo to powoduje dyskomfort i wywołuje uczucie niepokoju. Nie widać wyjścia, nie ma ucieczki.
Jeśli 1 osoba śpi na łózko o szerokości 1,40 i czuje się przytłoczona, to powinna kupić szersze i spać jak orzeł 😎 Komfort jest najważniejszy.
Materac nie może być używany. Zaoszczędź i kup nowy.
 

W pobliżu łóżka nie powinny znajdować się duże puszyste zasłony i stoliki, bo odstraszają dobrą energię qi. Mniej znaczy lepiej.

Unikaj luster w sypialni, bo sprzyja to bezsenności. Lustra wywołują niepokój. Lustra to portale do innych światów. Jest wiele przesądów związanych z nimi. Napiszę kiedyś o tym 😎 
Ja miałam lustro wewnątrz szafy, czyli bezpiecznie. Mieszkaliśmy wtedy na 18 m² i nie było wolnej ściany by powiesić lustro. Na noc można lustro zasłonić parawanem, ale niewiele to daje.
Niektórzy (np. e-artystki z only fans) preferują lustra na suficie. Ale to komplikuje życie i nie ma mowy o dobrym śnie. Nie można też ich zakryć na noc. Bezwzględnie w lustrze nie powinna się odbijać powierzchnia łóżka.

brakuje Smoka

Żeby energia qi płynęła spokojnie i równomiernie to miejsce do spania małżeńskiego nie powinno się rozkładać. Żadne sofy, rogówki czy tapczany. Podobno sprzyja to rozwodom. W moim przypadku mogło tak być 😎 W moim 2, 3 i 4 mieszkaniu mieliśmy rozkładane sofy i po 13 latach się rozwiedliśmy. Mieszkania były małe bez osobnych pomieszczeń, nie było oddzielnej sypialni. Nie wiedziałam wtedy o tym, bo może bym temu zaradziła. 😎 
Łóżko to rodzaj świętego dla małżeństwa miejsca.
Nie powinno być rozkładane i nie powinno mieć dwóch materacy. Można je przykryć dużym kocem, ale miejsce dzielenia jest widoczne i odczuwalne. Najgorsze są dwa złączone łóżka, chyba, że przykryje się je jednym dużym materacem. Musisz mieć też pewność, że się nie „rozjadą”.

bibeloty
 
Pod łóżkiem powinna być wolna przestrzeń i nie przechowuj tam niczego, zwłaszcza śmieci czy makulatury. Łóżko drewniane jest najkorzystniejsze. Dla osób z żywiołu metalu łóżka metalowe będą odpowiednie. Łóżka wodne są szkodliwe, bo element ognia (podgrzewanie) i wody (wypełnienie) nie są w harmonii.
W moim 1 domu przez rok spałam na materacu na podłodze. A potem miałam rozkładaną wersalkę bez przestrzeni pod łóżkiem.

po co lustro, za wysoko by się przejrzeć

Żyrandoli i lamp nie powinno się instalować nad łóżkiem, bo energia oświetlenia (nawet zgaszona lampa) będzie wysyłać wiązkę do określonej części ciała. Odbije się to na zdrowiu. Światło powinno być stonowane i miękkie. Przez ok. 10 lat w ogóle nie włączałam żadnego światła w sypialni, bo natychmiast zasypiałam. Sypialnia służyła mi wyłącznie do spania, jak sama nazwa wskazuje.
Płonące świece dodają energii seksualnej.
Dekoracje w sypialni powinny być ustawione parami.

znowu to lustro
 
Jeśli w sypialni jest szafa z ubraniami (jak u mnie) to powinny tam być wyłącznie ubrania, w których chodzimy. Doradzam sezonową podmianę.
Mam też komodę na bieliznę i koszule nocne.
Na podłodze może być duży dywan, ja wole mały dywanik przed „wejściem” do łóżka.
Zabronione są wzory zwierzęce.

po co wiszące kwiaty i żyrafa 

Pominę zasady używania kolorów. Jest to temat ważny, ale bardzo rozległy i indywidualny.
Kolory mają ogromny wpływ na jakość naszego życia. Chińczycy nie używają koloru białego, błękitnego i czarnego (woda), czyli symbolu żałoby, smutku i porażki, ponurego wydarzenia. Biały kolor jest męczący, nawet w szpitalach stosuje się żywsze kolory.
Biała ściana to śmierć, trzeba ją ożywić czerwonymi (kolor serca) kwiatami, zielonymi roślinami itp. Najgorszy jest kolor szary i ciemnoszary w ogóle w domu. Sprzyja depresji, wypadkom, pechowi. Czerwień i fiolet to kolory namiętności, a żółty to słońce i optymizm i długie życie.
Kolor domu czy ubrań nadaje odcień ludzkiemu losowi.
Z kolorami jest łatwo, bo jak coś nie służy to można szybko ściany przemalować 😎
W mojej sypialni sufit i mebelki są białe, a ściany fioletoworóżowe. Bardzo dobrze się wysypiam, więc nie zmieniam.

jak tu smutno
 
Nie żyj w przeszłości. Wynieś z sypialni zdjęcia przodków, pamiątki po czymś, wszystko co stare.
Kwiaty są dopuszczalne, ale mało.
W sypialni nie używaj elektroniki.
Co znaczy słowo sypialnia wg pierwszegojęzyka (YT)
s – droga
y – rozdzielenie
p – przyciągnąć
i – istota
a – wymieniać
l – wznosi się
n – akceptacja
i – istota
a – zmiana
Jak się nad tym zastanowić to nazwa ma sens 😎 
Trochę inne powinny być sypialnie dla dzieci.
A pokoje hotelowe zatruwają dusze. 😎 
Najważniejszy jest porządek i umiar.
Za dużo przedmiotów w sypialni nie sprzyja odpoczynkowi. 
 
bardzo złe sypialnie
 
Jeśli nad łóżkiem wiszą półki z książkami i innymi rzeczami, może to negatywnie wpłynąć na zdrowie. Łóżko pod skośnym sufitem powoduje blokadę energii, człowiek czuje się przytłoczony.
Unikaj ostrych narożników i materiałów twardych i błyszczących. Przedmioty te przyspieszają przepływ energii qi i mogą powodować bezsenność.
 
Jeśli się wysypiasz, jeśli z radością idziesz do sypialni, jeśli jesteś zadowolony z życia to nie rób nic. Dbaj tylko o porządek.


lazienka

30/04/2026

Koncert

Byłam na koncercie MM. Nie moje klimaty, ale przyjaciółka nie miała z kim iść, więc poszłam z nią. Jestem miła 😎 


Koncert trwał 1 godz i 45 minut z bisem. Po każdej piosence MM przekazywał nam swoją opinię na różne tematy.


Było o innych artystach, którzy są jego wrogami, o politykach, księżach, Ordo Iuris, Radiu Maryja. Powiedział, że zawsze go interesowały młode dziewczyny i że miał ich dużo. On ma 64 lata, a ogląda się za „wnuczkami”? O tym nie chciałam wiedzieć. 
Zaśpiewał jedną piosenkę Jonny'ego Casha, ale nie ma charyzmy faceta w czerni.


W mojej opinii to niespełniony zgorzkniały podstarzały facet, który czuje się niedoceniany. Wszystkich nienawidzi, każdego ocenia. Kreuje się na buntownika.



Po godzinie śpiewania MM powiedział:

„Dzięki ku*wa za te beznadziejne brawa.
Jestem przyzwyczajony do większych.
Nie chciałem mówić, ale już nie wytrzymałem.
Z dużych miast najbardziej wypłoszone miasto to jest Łódź.
Nie wiem czemu tak jest, ale jest. Patologia.” 😏

Nie znam jego piosenek. Te, które zaśpiewał, nie porwały mnie, ale z grzeczności klaskałam. Szału nie było, więc nie było owacji na stojąco.


Nie był to koncert darmowy. Zapłaciłam 200 zł za bilet na balkonie. Inni może mniej lub więcej.


Ręka, która cię karmi,
może być ręką, która cię zagłodzi.



Nie żałuję, że poszłam, ale więcej nie będę go karmić.
 
 
 
 

24/03/2026

Hekate

Magiczny czas 😎

Jesteśmy po kolejnym nowiu w tym roku i po przesileniu wiosennym. W piątek 20 marca 2026 r. pożegnaliśmy zimę w sensie astronomicznym. Przesilenie to próg, punkt przejściowy, odnowa, powrót światła. W mitologii greckiej podczas przesilenia zimowego Hades zabiera Persefonę do podziemi. Jej matka Demeter pogrąża się w smutku, co sprawia, że w tym czasie ziemia staje się jałowa, zasypia, życie zamiera. Powrót Persefony sprawia, że życie zaczyna budzić się, wszystko wzrasta, nastaje radość. Niegodziwości wychodzą na światło dzienne. Gdy Persefona przechodzi między światami, cyklicznie co pół roku, światło i ciemność spotykają się w równowadze. Towarzyszy jej Hekate.

Co miesiąc w okolicach nowiu są 4 najczarniejsze noce. Jedna przed nowiem, nów i 2 dni po. Trzeciego dnia po jest neomania, pojawia się księżyc. Cykle. Masz szansę odnowić swoje życie.

Postać Hekate jako bogini nie jest jednoznaczna jak inne bóstwa w mitologii greckiej. Uosabia ważne wartości. Jest istotą graniczną, zdolną do poruszania się po trzech królestwach: niebie, ziemi i podziemi. Jest pomostem między starymi a nowymi boskimi porządkami i ma kosmiczną moc.

Jest postrzegana jako przewodniczka w chwilach przejściowych i w ciemnych okresach życia. Ona jest wtedy blisko takiej osoby. Jej pomoc gdy o to prosisz jest mocna. Masz wrażenie, że toniesz, ale gdy przeżyjesz okaże się, że to cię uleczyło.

Hekate stoi na skrzyżowaniach, przy bramach miast, przy drzwiach, na krańcach pól, na granicy i w naszych snach. W moim świecie jest zawsze wiele dróg. Mam szeroki wybór, nie tylko w prawo lub w lewo. Nauczyłam się od Hekate. Jak zechcesz to poczujesz jej obecność. 😎

Stoi przy kobietach, które stoją na rozdrożu, ale boją się działać. Hekate wspiera kobiety i ich transformację. Poproś. Kobiety od lat są wtłaczane w mniejszy rozmiar, umniejsza się ich wartość, poniża. To ze strachu przed ich siłą. Nadchodzi czas wyzwolenia.

Hekate pojawia się wtedy, gdy kobieta zmienia swoje życie, nie chce być już w niedziałającej strukturze. Potrzebne są nowe mapy na życie. Rozdroża to święte miejsca, zawsze były miejscami wymiany, ofiar. Każda wybrana przez ciebie ścieżka jest wyborem. Inne ścieżki odrzucasz. Pamiętaj, że wszystko można zmienić.

Kobieta dociera na rozdroże, gdy zmienia swoje życie, odmawia starego scenariusza, gdy związki oparte są na kłamstwie, gdy praca niszczy duszę, gdy ciał się wyłącza. Ciało już wie.

Atrybutem Hekate są pochodnie. Nowa droga naprzód jest rzadko dobrze oświetlona, więc prosimy Ją, aby wskazała nam drogę. Ona pokazuje nam próg, który musimy przekroczyć. Bądź odważny.

Kolejnym atrybutem są klucze do otwarcia progów, ale wymaga od nas dojrzałości, prawdy. Musimy ufać, że otworzy lub zamknie dla nas odpowiednie drzwi.

Hekate jest głęboko związana z ideą sprawiedliwości. Chce by nie pozostawać obojętnym na zło. Nie wspiera kobiety, które niszczą innych, zdradzają, rozbijają związki, zabijają. Jeśli myślisz o sobie, że jesteś tym dobrym, to działaj, nie bądź obojętnym, bądź cichym pomocnikiem, a nie głośnym. Mądre kobiety będą potępiały prostytucję, która panoszy się wszędzie. System umiera i wykonuje rozpaczliwe kroki. Kobiety są już zmęczone, wyczerpane pokoleniowo/rodowo (epigenetyka) z noszenia masek i znęcania się nad kobiecymi ciałami i umysłami. Dość. Hekate przynosi jasność i zrozumienie. Uczy nas, jak ratować siebie, za każdym razem.

Nie pociesza, ale naucza, naciska na autotransformację. Naucza by ból przemienić w boską, kobiecą moc.

Hekate przedstawiano w postaci potrójnej bogini. Po raz pierwszy przedstawił ją w ten sposób rzeźbiarz Alkamenes w V wieku pne. Podobno 😎

Trzy boginie: Persefona, Demeter i Hekate są oryginalną potrójną boginią. Jak pisałam na początku.

Hekate współpracowała z Trzema Siostrami Losu. Jako córki Nocy rządziły przeznaczeniem ludzkości. Złota nić reprezentowała życie i przeznaczenie każdej osoby, którą Mojry przędły na swoim kole tkackim. Kiedy życie danej osoby się kończyło, siostry przecinały nić. Kloto przędła nić, Lachesis mierzyła ją, a Atropos przecinała ja, gdy nadszedł czas, aby ktoś umarł.  3-mojry

Hekate wiedziała kto ma żyć i komu pomagać.

Oczywiście jako bogini musiała trafić na nieboskłon. Hekate to planeta karłowata, niewidoczna z ziemi. Obecnie znajduje się w konstelacji Koziorożca.  

Znajduje się tam też Pluton, uważany za planetoidę. A obecnie to właśnie Plutonowi zawdzięczamy niszczenie starych struktur – na świecie i w twoim życiu. Pluton wydobywa na powierzchnię (jak wulkan) wszystko co ukryte, każde kłamstwo i plugastwo. Pederaści, gwałciciele, kanibale staną w świetle. Kobiety mają wybór: czy chcą być nadal ofiarami. Sekstyl między Saturnem i Plutonem sprzyja porzuceniu tego co nam nie służy, uwolnieniu się od starych schematów, które mogą nas hamować. Słońce w koniunkcji z Saturnem w Rybach zmusza nas do refleksji nad strukturami i fundamentami, które zbudowaliśmy. Zastanów się co ci służy, a co hamuje. Myśl, medytuj, a potem działaj ze wsparciem Hekate. Nie podejmuj pochopnych decyzji. Wpływ Ryb sprzyja empatii i zrozumieniu z wrażliwością i troską.

Niebo nam sprzyja i nas wspiera.😎

Rok Ognistego Konia temu sprzyja, jak również numerologia Dziesiątki. Wspiera nas też Hekate.







09/03/2026

Pierwsze bratki dla 3I

To już naprawdę wiosna.

Kupiłam pierwsze w tym roku 10 bratków. To tylko 10x3 zł.

Są bardzo małe. Od razu mam lepszy humor. To jak magia.

Jestem tak często na balkonie jak gołębie, które usiłują założyć gniazdo. Oczywiście wygram JA 😎
 

Zakupiłam ESET na 3 lata, odnowiłam Profil zaufany na 3 lata. Czy dobrze zrobiłam? Świat będzie trwał?

Przez ostatni tydzień obmyślałam jak doprowadzić do spotkania z panią, która poznałam na kursie. Widziałyśmy się [pierwszy raz w życiu, a czułam jakbyśmy się znały od lat. Miałyśmy się wymienić numerami telefonu, ale musiałam wysiąść z autobusu. Ona zrezygnowała z kursu, a ja miałam niedosyt, bo wiele pytań zostało bez odpowiedzi. Codziennie przez kilka dni myślałam jak doprowadzić do spotkania. I wymyśliłam, że napiszę karteczkę z moim numerem telefonu i tematem, który miałyśmy omówić i zostawię w sekretariacie kursu. Bardzo z siebie zadowolona zapomniałam na kilka dni o tym, bo musiałam czekać do poniedziałku. I niespodziewanie w piątek wpadłyśmy na siebie na osiedlowym bazarku. Ona wysiadła wcześniej by zrobić tam zakupy, a ja zwykle jestem tam w piątki. Dokończyłyśmy rozmowę sprzed miesiąca i wymieniłyśmy się numerami telefonów.

Tak działa świat. Chcesz coś i to dostajesz. Wystarczy, że wyartykułujesz życzenie i poczekasz. Ja o tym zapomniałam, na chwilę 😎 i niepotrzebnie wymyślałam scenariusz. To naprawdę zbędne.

Teraz mam inny problem. Wcześniej wypowiedziałam życzenie, które straciło już dla mnie znaczenie. Właściwie to tego już nie chce. Ciekawe czy mój świat o tym wie, czy jednak da mi to czego przedtem chciałam. Bo machina ruszyła by mi coś dać.

Człowiek jest szczęśliwszy gdy nie ma pragnień. Ale można trochę podkręcić rzeczywistość.

A to róża z bukietu, który miał ich 10. Wiadomo, że żywym nie daje się parzystej liczby kwiatów. Więc mam i ja.


3I ATLAS wyłączyło 214 starlinków na półkuli północnej. NASA w rozpaczy, astrofizycy zagubieni. Ciekawych epitetów jest więcej w doniesieniach co porabia 3I. Trzeci obiekt międzygwiazdowy (Interstellar) zachowuje się inteligentnie, nie pozwoli by pederaści zniszczyli ziemię. A ludzie nie patrzą w niebo, gapią się w tv na prostytutki i nie obudzą się nawet jak niebo upadnie na ich głowy.

Jowisz nadal mnie woła co noc. A może to nie on, tylko 3I ATLAS, bo oba są w gwiazdozbiorze Bliźniąt. Chyba odbieram ich energię.😎 Kurcze, a Oni moją 😎 Na razie nie wybieram się w podróż. Nie odnowiłam paszportu. Jakby co mogę Ich przenocować 😎

Humor mi dopisuje 😎 

 

scan z 9 marca 2026 - theskylive.com 

 

Odlot 😎😎😎


Motto na kolejne miesiące:


Niech mądrość gwiazd znów zabrzmi w sercach ludzi”

– Rudolf Steiner